User login

Languages

Pieredze

Īsa ekskursija pa manu karjeru (CV lejupielādei).

Gads Ko es tad darīju
20.03.2012

KaikIT's Consultancy. Īpašnieks, priekšnieks un izpildītājs - IT konsultants ar noslieci uz sistēmanalīzi.

Turpinu darboties vairākos projektus ar If Apdrošināšanu. Šeit jāmin ir OCTA TZR ieviešanas projekts, kas ir ļoti veiksmīgs. Par OCTA TZR produktu mazliet esmu pastāstījis savā blogā.

 

2009.-2012 Nexum IT. If Igaunijas un Latvijas filiāļu sistēmu attīstība. Ļoti dažādi darbi - gan sistēmas līmeņa funkciju analīze un specificēšana, gan noteiktu apdrošināšanas produktu specificēšana, gan arī iesaiste sistēmas programmēšanā.
2011. Nexum IT. Dokumentēšana un analīze apdrošināšanas sistēmas ITS (Nīderlande) ieviešanā Aviva (Lielbritānija)
2010. Nexum IT. Dokumentēšana un analīze  Financeportalen.no (Norvēģija) projektā.
2008.-2009 Nexum IT. ОСАГО (Krievijas OCTA) apdrošināšanas produkta specificēšana ООО "Регион" (Krievija).
2007.-2008. Nexum IT. Vairāki projekti saistībā ar Swedbank apdrošināšanas kompānijām Latvijā, Igaunijā un Lietuvā - sistēmas uzturēšana un attīstīšana.
2006.-2007. Nexum IT. Kasko produkta specificēšana BTA.
2006. Nexum IT. Piedalos If Latvia interneta polišu pārdošanas sistēmas projektēšanā.
2006. Nexum IT. Kasko kalkulatora prototipa izstrāde priekš If Latvia.
2006. Nexum IT. Palīdzu If Latvia formulēt prasības pret dokumentu arhīva sistēmu; esošā papīru arhīva skenēšanu veic ārēja kompānija, un projekta ietvaros jāspecificē gan dokumentu glabāšana arhīvā, gan saskarnes.
2004.-2006 Tieto. Nodarbojos tikai ar analīzi. Veicu MasterCard un American Express interfeisu analīzi un projektēšanu.
2002.-2004.

Tieto.Kompānijā notiek reorganizācija, es kļūstu par projektu vadītāju. Vadu divus ar Visa / Mastercard izmaiņām saistītus projektus (tie ir savā ziņā īpatnēji, jo ir izstiepti laikā un ar ne visai augstu prioritāti tik ilgi, kamēr nekas netiek palaists garām; iesaistīta gandrīz visa kompānija).

Paralēli notiek Transmaster 2 (Tieto Card Suite) projektēšana un izstrāde. Projektēju funkcionālo arhitektūru un prasības CLGENIF karkasam - būtībā, tas ir konstruktors, ar kura palīdzību var nokonfigurēt failu apmaiņas interfeisu.

2000.-2002.

Tieto.Esmu vadītājs grupai, kas uztur un attīsta Europay, Visa un Domestic Clearing Interfaces (un dažus mazākus moduļus). Šinī laikā turpinās sertifikācijas, ieviešanas, klientu apmācības, sistēmas uzturēšana un attīstīšana. Lai varētu radikāli attīstīt sistēmu, veicam iestrādes testēšanas automatizācijā, kā arī grupas iekšienē notiek regulārs pašapmācības process (mums vienmēr ir laicīgi jāpiemērojas starptautisko organizāciju sistēmu izmaiņām)

Tiek plānota jaunas paaudzes sistēma - Transmaster 2 (kas beigās tiek pārsaukts par Tieto Card Suite). Piedalos prasību apzināšanā.

1999.-2000 Tieto. Notiek aktīva Europay un Visa Clearing Interface ieviešana - pie mūsu klientiem Latvijā, Lietuvā, Ukrainā, Krievijā, Kazahijā un citur. Es gan nodarbojos ar sistēmu izstrādi, gan nodarbojos ar klientu un ieviešanas projektu atbalstu. Paralēli tiek izstrādāts Domestic Clearing interface, kas paredzēts banku iekšzemes norēķiniem.
1997.-1998 Darbs SIA "Konts" (tagad Tieto). Esmu programmētājs, un izstrādāju TRANSMASTERTM Europay Clearing Interface moduli. Šī programma paredzēta karšu centram, lai nodrošinātu failu apmaiņu ar Europay un bankām, ko centrs apkalpo. Paralēli, kolēģi izstrādā Visa Clearing Interface
1997. Darbs RD Veselības pārvaldē (pēc tam tā pārtapa par Rīgas Novada Slimokasi). Primārās aprūpes ārstu reģistra izveide, Ārstu reģistra un Pacientu reģistra Centrālās bāzes uzturēšana.
1996. Lietvedības datubāzes izstrāde Iekšlietu ministrijas Starptautisko attiecību departamentā