User login

Languages

Emuārs

Riga Startup Weekend 2014 (17.-19.01)

Jan
22
Ar šo rakstudarbu gribu pavēstīt par saviem piedzīvojumiem Riga Startup Weekend (17.-19.01). Jāsaka, ar šodienas acīm man šis pasākums atgādina pasaku, tāpēc gribu pierakstīt, kamēr vēl apziņa nav izstūmusi visu bezapziņā. Savas bildes ieliku draugos, sīkāku fotoreportāžu var apskatīt šeit
 
Latvian
Posted By kaspars read more

Eksperiments ar ieteikumu sistēmām

Dec
17
Palaidu dzīvē savu eksperimentālo bērnu - ieteikumu portālu http://www.davanuidejas.lv  Tā kā portāls pats par sevi ir tikai stāsta viena puse,  šeit izstāstīšu otro. Ceru, ka tas iedvesmos Tevi šai eksperimentā piedalīties. 
 
Latvian
Posted By kaspars read more

Nordea biznesa skola

Oct
03
Atkal ir rudens, un drīz atsāksies Nordea biznesa skola. Apmeklēju to 2012./2013. sezonā, un gribu padalīties ar iespaidiem.
 
Vispirms, kā tas notiek? Tas notiek tā: cilvēks, kam ir biznesa ideja, piesaka to Nordea skolas organizatoriem, un konkursa kārtībā tiek izvēlēti XX (pagājušajā sezonā - ap 60) skolas dalībnieki. Tie, kas kaut kādu iemeslu dēļ lekcijas neapmeklē, dod vietu nākošajiem rindā. 
 
Nākošais, kāpēc tur ir vērts pieteikties, un to ir vērts apmeklēt? Te nu ir daudz atbilžu. 
 
Latvian
Posted By kaspars read more

Par auto drošību, un citi krikumi

Mar
22

Dažreiz man liekas, ka es esmu noguris. Tieši tā man likās arī vakardien, kad, ap pusdeviņiem vakarā, [daļēji] padarījis darāmos darbus, un apskrējis apskrienamos mērķus, biju pārnācis mājās, un vilku nost zābakus. Vēl tikai jāizdara viena lieta, ko esmu apsolījis Kertai, un tad varēs atpūsties, palasīt kaut ko... 

Latvian
Posted By kaspars read more

Piezīmes no Tech Chill Baltics 2013

Feb
12

Līdzīgi kā sniegs ziemā parasti uzsnieg negaidot, arī šī diena pielavījās ne čiku ne grabu - pulkstens nozvanīja, un bija laiks doties uz TechChill Baltics konferenci. 

Latvian
Posted By kaspars read more

Apdrošināšana islamā

Feb
03

Klejojot pa SafariBooksOnline.com (priekšnieks iedeva neierobežotu pieeju, un izrādās, tas ir ļoti noderīgi), uzdūros grāmatai, kas saucas "Islamic Finance for Dummies". Tā kā skaudri apzinājos savu piederību uzrunātajai auditorijai, un topiks vispār pietiekoši interesants, nolēmu izšķirstīt. Un te ir šis tas, kas man likās interesants. Šobrīd šī grāmata ir mans vienīgais avots par islamu, tādējādi, за что купил, за то продаю.

Latvian
Posted By kaspars read more

Projektu vērtēšana 2 (atziņas, lasot literatūru)

Dec
31

Kā jau minēju iepriekšējā bloga ierakstā par projektu vērtēšanu, pēdējā laikā lasu diezgan daudz par šo tēmu, konkrēti, "Software Estimation: Demystifying the Black Art" Steve McConnell un 

Latvian
Posted By kaspars read more

Sandcastle dokumentu ģenerators

Dec
15

Iespējams, ka kādam var noderēt mana pieredze ar Sandcastle dokumentu ģeneratoru

Iespējas, plusi un mīnusi

Plusi: 

Latvian
Posted By kaspars read more

Projektu vērtēšana

Dec
12

 

Gribu padalīties ar pārdomām, un arī iegūt atgriezenisko saiti par IT projektu vērtēšanu. 

Manuprāt - tas ir mans pieņēmums(!) - daudzām organizācijām tā ir problēma:

Latvian
Posted By kaspars read more

Ko es darīju pagājušajā vasarā, jeb mazliet par apdrošināšanu

Sep
13

Biju domājis šo ierakstu uzrakstīt pirms došanās atvaļinājumā septembra vidū. Vēlējos papildināt If Apdrošināšana reklāmas kampaņu ar savu personīgo kampaņiņu :). Toreiz man nepietika laika, tomēr, manuprāt, TZR ir lieta, par ko autovadītājiem būtu jāzina, un tāpēc es par to te rakstu. 

Tātad. 

OCTA apdrošināšana ir savā ziņā jocīga.

Pirmkārt, OCTA ir obligāta, un tāpēc vairums to uztver kā nodokli, nevis kā aizsardzību.

Latvian
Posted By kaspars read more

Pages